Sohbet Girişi

Farkı Sürüm İle Bağlan

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, sohbet sitelerinin içinde bulunan her bir kanala verilen isimdir. Bu odalar genellikle konularını şehir ve hobilerden alırlar. Örnek verilecek olursa; yazmak, okuma ve resim çizmek gibi oda isimleri bulunabilmektedir. Kullanıcılar sohbet sitelerine giriş yaparak, kendisine uygun bir oda seçer ve o odanın içerisinde grup halinde ya da 2 kişi olarak sohbet edip arkadaşlık kurarlar. Bu sohbet konularını da oda isimleri belirler.

Gay Sohbet Odaları

Gay Sohbet Odaları

Gay Sohbet Odaları içerisinde sadece bir il veya bir bölge değil. Türkiye’nin 81 iline ve hatta yabancı, yurt dışı ülkelere Sohbet Chat adı altında Arkadaşlık Sitesi sağlamaktadır. Fakat bu arkadaşlık sitesi başkadır. Bu Sohbet Odaları içerisinde Bayan kullanıcılar olmamaktadır. Eğer ki Gay kelimesinin anlamını bilmeyen kullanıcılarımız var ise makalemizi okumadan Gay Sohbet Odaları içerisine girmesinler. Eğer girerseler de Gay Sohbet Odaları içerisinde olacaklardan bizler sorumlu değiliz. 🙂

Öncelikle bilmenizi isteriz ki Gay Sohbet Odaları içerisine 18 yaşından küçüklerin girmesi kesinlikle yasaktır. Gerçi bunun için makalemizin sonuna da yasal uyarı ekleyeceğiz. Kaldığımız yerden devam edelim. Gay Sohbet Odaları içerisine Gay kelimesinin anlamını bilmeden, duymadan yanlışlıkla giren kullanıcılarımız için biraz anlatalım. Sohbet Odaları içerisinde bayan kullanıcılar yoktur. Eğer yanlışlıkla Gay Sohbet Odaları içerisine girip de anlamlarını bilmeyenler kullanıcılarımız var ise gay kelimesinin anlamı aynı cinsden hoşlanan bay kullanıcılara denilmektedir.

Gay Sohbet Odaları içerisinde ki kullanıcıların tamamı bay (erkek) lerden oluşmaktadır. Gay bay kullanıcıların yine bay arkadaş aramalarına denilmektedir. Biraz üstü kapalı anlatıyorum ki sizler anlarsınız diye bay kullanıcılar Gay Sohbet Odaları içerisinde kendilerine bay arkadaşlar arayışları içerisindeler. Gay kelimesinin anlamı da bayların yine baylardan hoşlanmaları, arkadaş olmaları ve cinsel ilişki yaşamalarına denmektedir. Gabile olarak da sanal alemde bahsedilmektedir. Gabile kelimesi ise gay kelimesi ile aynı anlamı taşımaktadır.

Gay Chat Siteleri

Sohbet Odaları adı altında Arkadaşlık Sitesi sağlayan Mobilci.Net artık siz değerli kullanıcılarını Mobil Gay Sohbet Odaları ile tanıştırıyor. Mobil eki nerden geliyor diye merak edenler de illaki vardır. 1999 yılından günümüze teknolojiyle gelen Sohbet Odaları kullanıcılarını Sohbet‘in yeni yüzü ile tanıştırıyor. Teknolojinin kullanıcılarına akıllı cihazlar için yani cep telefonları için çıkarmış olduğu Mobil Sohbet Odaları kullanıcılarını bir hayli memnun etti.

Üstelik web sitelerini mobil uyum yapmasıyla cep telefonlarınızdan mobil olarak web sitelerimize girdiğiniz de direk mobil uyum ile tanışacaksınız. Mobil uyumdan memnun olmayan, beğenmeyen, istemeyen veya donma, düşme, bağlantı kopukluluğu yaşayan kullanıcıları için Mobil uygulamalar çıkardı. Bilgisayarda kullanıdığımız mirc scriptlerin mobil programı olarak düşünebilirsiniz. Cihazlarınıza ise ücretsiz bedava bir şekilde indirebilir ve kullanabilirsiniz.

Gay Sohbet Odaları

Gay Sohbet Odaları

Yasal Uyarı : Sohbet Odaları içerisine 18 yaşından küçüklerin girmesi kesinlikle yasaktır. Sohbet Odaları içerisinde yetişkin kullanıcılar olup ve içerisine sadece 18 yaşından büyük yetişkin kullanıcılar girebilmektedir.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?