Sohbet Girişi

Farkı Sürüm İle Bağlan

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, sohbet sitelerinin içinde bulunan her bir kanala verilen isimdir. Bu odalar genellikle konularını şehir ve hobilerden alırlar. Örnek verilecek olursa; yazmak, okuma ve resim çizmek gibi oda isimleri bulunabilmektedir. Kullanıcılar sohbet sitelerine giriş yaparak, kendisine uygun bir oda seçer ve o odanın içerisinde grup halinde ya da 2 kişi olarak sohbet edip arkadaşlık kurarlar. Bu sohbet konularını da oda isimleri belirler.

Erzurum Sohbet Odaları

Erzurum Sohbet Odaları

Erzurum Sohbet Odaları içerisinde bay ve bayan olmak üzere binlerce Erzurumlu kullanıcı Sohbet Chat yapıyor, kendilerine arkadaş arıyor. Üstelik Erzurum Sohbet Odaları içerisinde sadece Erzurumlu kullanıcılar değil.

Türkiye’nin 81 ilinden bay ve bayan olmak üzere kullanıcılar Sohbet Chat yaparak kendilerine Erzurumlu arkadaş arıyor. Türkiye’nin 81 ilinden Erzurum Sohbet Odaları içerisinde kullanıcılar olsa dahi. Farklı illerden olup da kendilerine Erzurum Sohbet Odaları içerisinde arkadaş arayan kullanıcı yoğunluğu ise Erzurum iline sınır ve yakın illerden olmaktadır.

Erzurum Sohbet Odaları içerisinde ki Erzurumlu kullanıcılarımız ilimiz hakkında yeterli bilgilere sahiptirler. Fakat farklı illerden olup da Erzurum Sohbet Odaları içerisinde kendilerine Erzurumlu bay ve bayan arkadaşlar arayışları içerisinde olan kullanıcılarımız için ilimizi tanıtalım. İlimizi tanıyalım ki Erzurum Sohbet Odaları içerisinde Erzurumlu kullanıcılar ile Sohbet Chat yaparken yabancılık çekmeyelim.

Erzurum Chat Siteleri

İlimiz Hakkında

Erzurum, Türkiye’nin 81 ilinden biridir. Erzurum Ovasının güneydoğu kenarında, bu ova ile Palandöken dağının temas sahasında kurulmuş olan Erzurum şehri, 758.279 nüfusu ile Doğu Anadolu Bölgesinin en büyük üçüncü ilidir. Denizden yüksekliği yaklaşık 1900 m olan Erzurum, tarihin ilk dönemlerinden beri yerleşim yeridir. Şehir, tarihi eserleri ve kış sporları tesisleriyle de tanınır. Yüz ölçümü bakımından Türkiye’nin en büyük dördüncü ili olan Erzurum’da, temel geçim kaynağı tarım ve hayvancılık olup şehir son yıllarda kış turizmiyle de öne çıkmaktadır. Soğuk iklimi sebebiyle sanayisi gelişmemiştir. 25.005 km² yüz ölçümüne sahip il arazisinin %15,17’si tarımsal amaçlı olarak kullanılabilir konumdadır.

Coğrafya

Erzurum’un, çevresi dağlarla çevrilidir. Erzurum yüksek bir yaylanın güneybatı bölümünde yer alır. Şehir merkezi Palandöken dağlarının Batı ve Güney kısım eteğinde kuruludur. Şehrin batısı ve kuzeyi açık, ova görünümündedir. Erzurum il geneli dağlarla çevrilidir. Erzurum yüz ölçümünün; %64 ü dağlık, % 20’si plato ve %12’si yaylalardan oluşmaktadır. Erzurum ilinin bir bölümü Karadeniz Bölgesindedir.

Diğer bir bölümü ise Doğu Anadolu Bölgesinde yer almaktadır. Anadolu’da deniz seviyesinden 1959 metre yükseklikteki tek büyük yerleşim yeridir.. Yerleşme alanı yer yer 2000 metreye kadar yükselen bir ova üzerinde bulunur. Bölge kuzeyde Dumlu, güneyde Palandöken Dağları ile çevrilidir. Erzurum’dan geçen İpek Yolu ve verimli ovaları bölgenin tarih boyunca yerleşme alanı olarak seçilmesinde önemli rol oynamıştır.

Erzurum Sohbet Odaları

Erzurum Sohbet Odaları

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?