Sohbet Girişi

Farkı Sürüm İle Bağlan

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, sohbet sitelerinin içinde bulunan her bir kanala verilen isimdir. Bu odalar genellikle konularını şehir ve hobilerden alırlar. Örnek verilecek olursa; yazmak, okuma ve resim çizmek gibi oda isimleri bulunabilmektedir. Kullanıcılar sohbet sitelerine giriş yaparak, kendisine uygun bir oda seçer ve o odanın içerisinde grup halinde ya da 2 kişi olarak sohbet edip arkadaşlık kurarlar. Bu sohbet konularını da oda isimleri belirler.

Evli Sohbet Odaları

Evli Sohbet Odaları

Evli Sohbet Odaları içerisinde sadece bir il veya bir bölge değil. Türkiye’nin 81 ilinden Bay ve Bayan olmak üzere evli kullanıcılar Evli Sohbet Odaları içerisinde Sohbet Chat yapıyor, kendilerine arkadaş arıyor. Türkiye’nin 81 ilinden Bay ve Bayan kullanıcılar var fakat kullanıcı yoğunluğu ise İstanbul , Ankara , İzmir , Konya , Adana illerinden sıklıkla görülmektedir. Sebebi ise illerimizin Nüfuslarının yüksek olmasından kaynaklı olsa gerek. Fakat Evli Sohbet Odaları içerisinde sadece bu saydığım illerden kullanıcı var sanılmasın. Yanlış anlatmak veya anlaşılmak istemem bu saydığım iller içerisinden daha kullanıcı yoğunluğu var anlamında söyledim.

Evli Sohbet Odaları Türkiye’mizin 81 iline özel olarak hitap etmektedir. Sohbet Odaları içerisinde ülkemizin 81 ilinden binlerce kullanıcı olduğu gibi kullanıcılarımızın talepleri üzerine odalarımız içerisine 81 ile ait de Sohbet Odaları açılmıştır. İl Sohbet Odaları neden açılır neden gerek duyulur diye sorulacak olursa onunda açıklamasını yapayım. Kullanıcılarımız genellikle ve hatta %85 i diyebilirim ki bulundukları illerden arkadaş arayışları içerisine giriyor. Kendilerine yakın olsun istedikleri zaman, istedikleri saat buluşup görüşebilmek için.

Peki il Sohbet Odaları eklenince ne oldu?

İnsanlar bütün gün kendilerine, istedikleri illerden arkadaşlar bulmak için uğraşmayacaklar. Girdiğiniz veya gireceğiniz il içerisinde genellikle kullanıcı topluluğu da girdiğiniz ilin kullanıcıları olmaktadır. Bu sebepten dolayı aramalarınızı kolaylaştırmak istiyoruz. Aramalarınızın olumlu sonuçlanması için elimizden geleni yapıyor ve siz değerli kullanıcılarımızın değerli vakitlerini boşa harcamalarına engel olmaya çalışıyoruz.

Mobil Evli Sohbet Odaları

Sohbet Odaları sizlerin de bildiği gibi 1999 yıllarından günümüze gelmiştir. Eskilerin Sohbet Odaları hatta mirc diye hitap ettiğimiz Sohbet adı altında Arkadaşlık Sitesi teknolojiyi de günümüze yanında getirdi. Evli Sohbet Odaları içerisine artık Mobil olarak da bağlanabilir Sohbet Odaları içerisinde kendinize Bay ve Bayan yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Üstelik Sohbet Odaları Tamamen Ücretsiz Bedava olarak Sohbet Chat imkanı sağlamaktadır. Sohbet Odaları içerisine bağlanarak Sohbet Chat yapmak ise çok kolay. Üye kaydı olmadan, şifreleme yapmadan, kayıt yapmadan Sohbet Odaları içerisine takma adlar ile veya misafir nickleri ile bağlanabilir yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Evli Sohbet Odaları

Evli Sohbet Odaları

Yasal Uyarı : Sohbet Odaları içerisine 18 yaşından küçüklerin girmesi kesinlikle yasaktır. Sohbet Odaları içerisinde yetişkin kullanıcılar olup ve içerisine sadece 18 yaşından büyük yetişkinler girebilmektedir.

Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?