Sohbet Girişi

Farkı Sürüm İle Bağlan

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, sohbet sitelerinin içinde bulunan her bir kanala verilen isimdir. Bu odalar genellikle konularını şehir ve hobilerden alırlar. Örnek verilecek olursa; yazmak, okuma ve resim çizmek gibi oda isimleri bulunabilmektedir. Kullanıcılar sohbet sitelerine giriş yaparak, kendisine uygun bir oda seçer ve o odanın içerisinde grup halinde ya da 2 kişi olarak sohbet edip arkadaşlık kurarlar. Bu sohbet konularını da oda isimleri belirler.

Batman Sohbet Odaları

Batman Sohbet Odaları

Batman Sohbet Odaları içerisinde bay ve bayan olmak üzere binlerce Batmanlı kullanıcı Sohbet Chat yapıyor, kendilerine arkadaş arıyor. Üstelik Batman Sohbet Odaları içerisinde sadece Batmanlı kullanıcılar değil.

Türkiye’nin 81 ilinden bay ve bayan olmak üzere kullanıcılar Sohbet Chat yaparak kendilerine Batmanlı arkadaş arıyor. Türkiye’nin 81 ilinden Batman Sohbet Odaları içerisinde kullanıcılar olsa dahi. Farklı illerden olup da kendilerine Batman Sohbet Odaları içerisinde arkadaş arayan kullanıcı yoğunluğu ise Batman iline sınır ve yakın illerden olmaktadır.

Batman Sohbet Odaları içerisinde ki Batmanlı kullanıcılarımız ilimiz hakkında yeterli bilgilere sahiptirler. Fakat farklı illerden olup da Batman Sohbet Odaları içerisinde kendilerine Batmanlı bay ve bayan arkadaşlar arayışları içerisinde olan kullanıcılarımız için ilimizi tanıtalım. İlimizi tanıyalım ki Batman Sohbet Odaları içerisinde Batmanlı kullanıcılar ile Sohbet Chat yaparken yabancılık çekmeyelim.

Batman Chat Siteleri

İlimiz Hakkında

Batman, Türkiye Cumhuriyeti’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan bir ildir. İl Nüfusu: 620.278’dur. Bu nüfusun %84,27’i şehirlerde yaşamaktadır İlde km²’ye 139 kişi düşmektedir. (Bu sayı merkez ilçede 722’dır.(2020). İlin yüz ölçümü 4.477 km²’dir. İl merkezinin denizden yüksekliği: 570 m.’dir. 2020 yılında TÜİK verilerine göre merkez ilçeyle beraber 6 İlçe, 11 belediye, bu belediyelerde 136 mahalle ve ayrıca 283 köyü vardır.

Dicle’nin aktığı topraklarda zengin tarihi geçmişi koruyan Batman ve antik kenti Hasankeyf; üç bini aşkın mağarası, orta çağdan kalma tarihi köprüsü, eski çarşısı, camii minareleri ve tarihsel anıtlarıyla bir doğa harikasıdır. Dünyaca ünlü sanat tarihçi Tahsin Acet Batmanlıdır. 1990 yılına kadar çok hızlı bir gelişme yaşayan Batman, 16 Mayıs 1990 tarih ve 3647 sayılı kanunla Beşiri, Kozluk ve Sason ilçeleri Siirt’ten, Hasankeyf ve Gercüş ilçeleri Mardin’den alınıp Merkeze bağlanarak Türkiye’nin 72. ili olmuştur.

Batman Sohbet Siteleri

Batman tarihi itibarıyla yeni bir şehir olmasına karşın yerleşim alanında kurulan şehirlerin tarihi Sümerlere kadar uzanır. İluh Tepesinin bulunduğu alanda bir Sümer şehir yerleşiminin bulunduğu, ancak bataklık bir arazi üzerine kurulu olduğundan şehrin zaman içerisinde yer altına göçtüğü düşünülmektedir. Ayrıca İluh Tepesi olarak adlandırılan Arazi, araştırmalar sonucunda doğal olmadığı ve yapay bir tepe olduğu kanıtlanmıştır. Batman’ın adını “batmak” teriminden bu nedenle almış olabileceği düşünülmektedir. 1940 yılında Batman civarında petrol bulunmuştur.

Batman Sohbet Odaları

Batman Sohbet Odaları

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?