Sohbet Girişi

Farkı Sürüm İle Bağlan

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, sohbet sitelerinin içinde bulunan her bir kanala verilen isimdir. Bu odalar genellikle konularını şehir ve hobilerden alırlar. Örnek verilecek olursa; yazmak, okuma ve resim çizmek gibi oda isimleri bulunabilmektedir. Kullanıcılar sohbet sitelerine giriş yaparak, kendisine uygun bir oda seçer ve o odanın içerisinde grup halinde ya da 2 kişi olarak sohbet edip arkadaşlık kurarlar. Bu sohbet konularını da oda isimleri belirler.

Ordu Sohbet Odaları

Ordu Sohbet Odaları

Ordu Sohbet Odaları içerisinde bay ve bayan olmak üzere binlerce Ordulu kullanıcı Sohbet Chat yapıyor, kendilerine arkadaş arıyor. Üstelik Ordu Sohbet Odaları içerisinde sadece Ordulu kullanıcılar değil.

Türkiye’nin 81 ilinden bay ve bayan olmak üzere kullanıcılar Sohbet Chat yaparak kendilerine Ordulu arkadaş arıyor. Türkiye’nin 81 ilinden Ordu Sohbet Odaları içerisinde kullanıcılar olsa dahi. Farklı illerden olup da kendilerine Ordu Sohbet Odaları içerisinde arkadaş arayan kullanıcı yoğunluğu ise Ordu iline sınır ve yakın illerden olmaktadır.

Ordu Sohbet Odaları içerisinde ki Ordulu kullanıcılarımız ilimiz hakkında yeterli bilgilere sahiptirler. Fakat farklı illerden olup da Ordu Sohbet Odaları içerisinde kendilerine Ordulu bay ve bayan arkadaşlar arayışları içerisinde olan kullanıcılarımız için ilimizi tanıtalım. İlimizi tanıyalım ki Ordu Sohbet Odaları içerisinde Ordulu kullanıcılar ile Sohbet Chat yaparken yabancılık çekmeyelim.

Ordu Chat Siteleri

İlimiz Hakkında

Ordu, Türkiye’nin bir ili ve en kalabalık yirmi dokuzuncu şehridir. 2020 Yılı verilerine göre nüfusu 761400‘dür. Karadeniz Bölgesinde Doğu Karadeniz bölümünde yer almaktadır. Ancak yeni oluşturulan ve bölgesel karışıklıkları ortadan kaldırmak için düzenlenen yeni bölgesel istatistiki düzenlemelerde Ordu ilinin tamamı Doğu Karadeniz topraklarında kaldı. İlin kuzeyinde Karadeniz, güneyinde Tokat ve Sivas illeri, batısında Samsun, doğusunda Giresun ili vardır. Büyük şehir statüsünde olan Ordu, 19 ilçeden oluşmaktadır. Yüz ölçümü bakımından en büyük 57’nci ildir.

Osmanlı döneminde, 1920 yılında, bağlı olduğu Trabzon vilayetinden ayrılmış, 4 Nisan 1920 tarihinde il statüsüne kavuşmuştur. 2020 yılında TÜİK verilerine göre 19 İlçe ve belediye, bu belediyelerde toplam 772 mahalle bulunmaktadır. İl merkezinden doğuya gidildikçe  Gülyalı, batıya il yolundan 52-82 gidildikçe Perşembe, Karadeniz Sahil Yolundan  / gidildikçe Fatsa, Ünye ilçelerine ulaşılır. Güneye giden en önemli yol , Ulubey, Gürgentepe, Gölköy, Mesudiye ilçelerinden geçer.

Coğrafya

Ordu il merkezi 41° kuzey paraleli ve 37° ve 38° doğu meridyenleri arasında, Karadeniz Bölgesinin, Doğu Karadeniz bölümünde(Bölgesinde) yer almaktadır. İlin kuzeyini Kuzey Anadolu dağlarının kıyı sıraları kaplamaktadır. Kıyılara yakın tepelerle başlayan bu dağlar içeri doğru gittikçe yükselir. Ordu, Giresun ve Sivas ilinin birbirlerine komşu olduğu kesimde 3.000 m yi bulmaktadır. İlin en yüksek tepesi Giresun sınırına yakın olan Aşut Obasındaki Gönderiç Tepesidir.

Ulu göl, Gölköy ilçe merkezine 17 km. mesafede bulunan bir krater gölüdür. 26.5 hektar büyüklüğündeki alan, Tabiat Parkı’dır. Doğal yapısı itibarıyla yüksek peyzaj değerine sahiptir Özellikle güz mevsiminde yaprakların sararmasıyla oluşan renk armonisi görenleri büyülemektedir. Alan içerisinde üç adet heyelan set gölü bulunmakta; göllerden birisi büyük diğer ikisi ise sazlıkla kaplı küçük yapıda göllerdir. Büyük gölde Abant Alası türü balık yaşamaktadır.

Ordu Sohbet Odaları üyelik ister mi?

Ordu Sohbet Odaları içerisine girmeniz için üyelik, kayıt yapmanıza gerek yoktur. Sohbet odaları içerisine üyelik yapmadan, kayıt olmadan tamamen şifresiz bir şekilde bağlanarak keyifli ve eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Chat odalarımız içerisinde üyelik ve kayıt gibi zorunluluk tutulmamaktadır. Dilerseniz üyelik yapmadan takma adlar ile veya misafir nickleri ile odalarımız içerisine şifresiz bir şekilde bağlanarak kendinize yeni ortam yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Ordu Sohbet Odaları

Ordu Sohbet Odaları

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?